toodang

Neobond PVDF
Neobond Metal

Neobond Sign

Paneel koosneb kahest üksteise külge kinnitatud alumiiniumkihist ja nende vahel asuvast polüetüleentäidisest (või tulekindlast mineraaltäidisest). Saadaval ühe- ja kahepoolse polüesterkattega: üks külg on matt, teine läikiv.

Materjali tehnilised andmed
Üldised omadused Standard Tellimisel
Paneeli paksus 3 mm 2, 3, 4, 6 mm
Alumiiniumi paksus 0,30 mm 0,21, 0,30 mm
Paneeli laius 1500 mm 1.00, 1.25,
1.50, 2.00 m
Paneeli pikkus 3050, 4050 mm < 6000 mm

 
Mehaanilised omadused
Üldised omadused Standard
Kaal, kg/m2 3,9
Paindetugevus, vähemalt, MPa 81,2
Elastsusmoodul painutamisel vähemalt, MPa 1,85 x 10-4
Läbilöögitugevus , kN 5,4
Tugevuspiir nihkel, MPa 23
Kihtide eemaldumistugevus vähemalt (180ºC) 5,6
Lineaarne soojuspaisumistegur, alla 2,82 x 10-5 ºC-1
Soojusdeformatsiooni temperatuur, ºC 100
 
 

NEOBOND Sign

Paneelid NEOBOND® Sign on ette nähtud kasutamiseks visuaalreklaamide valmistamisel, samuti sisekujunduses ja ruumide dekoreerimisel. Teie kordumatu eripära ja stiili rõhutamiseks on see on parim valik! Saadaval on ühepoolse mati polüesterkattega paneelid, samuti kahepoolse polüesterkattega paneelid, mis on ühelt poolt matid ja teiselt poolt läikivad.

NEOBOND Digital

Paneelid NEOBOND® Digital on välja töötatud spetsiaalselt digitrüki jaoks. Kvaliteetne valge polüesterkate imab suurepäraselt värvi ja tekitab realistliku fotokujutise. Saadaval on ühe- ja kahepoolsed paneelid.

NEOBOND Brushed

Pinna ja alumiiniumi lihvitud tekstuur on pilkupüüdev ja annab paneelile kordumatu stiilsuse. NEOBOND® Brushed on suurepärane materjal ainulaadsete reklaampindade, arhitektuuri- ja sisekujunduslahenduste loomiseks. Kokku on saadaval 12 värvitooni.

NEOBOND Mirror

Paneelidel NEOBOND® Mirror on peeglile sarnanev peegelpind. Samal ajal on need paneelid teiste sarnaste paneelidega võrreldes märksa kergemad, samuti plastilisemad ja löögikindlamad. Käsitsemise ja paigaldamise lihtsus on muutnud need paneelid populaarseks sise- ja välisviimistlusmaterjaliks.

NEOBOND Antiscratch

Paneelidel NEOBOND® Anti Scratch on eriline krobeline kate, mis tugevdab pinna vastupidavust mehaanilistele välismõjudele. Soovitatakse kasutada kaubaveokite sisepindade vooderdamiseks, avalike asutuste siseruumide viimistluseks ja teistes tugevamat kaitset vajavates paikades.

Kõik paneelid NEOBOND® Sign on tellimisel saadaval kõikvõimalikes paksuse-, värvi- ja täidisekombinatsioonides.

© Williams Composite Materials 2010